Pragniesz odmienić wizerunek firmy i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Proponujemy opracowanie skutecznej strategii opartej na efektywnym wykorzystaniu Social Media. Nasi eksperci od reklamy na Facebooku przygotują właściwą koncepcję poprzez stworzenie profesjonalnego Fan Page. 

1social media

 

Dysponujemy fachową wiedzą oraz zaangażowaniem, co bezpośrednio wpływa na jakość przeprowadzanych działań. Wszelkie cele realizujemy w oparciu o doświadczenie mając na uwadze mnóstwo korzyści jakie niesie ze sobą marketing społecznościowy. 

111social

 

Pomożemy odnieść sukces Twojej firmie poprzez budowanie pozytywnych relacji z Klientami i promocją oferowanych produktów oraz usług w Internecie. Starannie zadbamy o każdy etap prac mających doprowadzić do wykreowania marki w sposób jaki tego oczekujesz. Stworzymy profil Twojej firmy na Facebooku, przez co uzyskasz dostęp do wielu istotnych informacji związanych również z postrzeganiem marki wraz z możliwością wymiany doświadczeń poprzez szybkie i skuteczne kanały. Zarekomendujemy go wszystkim użytkownikom portalu. Zasugerujemy i opracujemy sposoby przyciągnięcia fanów i wdrożymy ich wykonanie. Zawartość Fan Page każdorazowo będzie ściśle odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom. Zorganizujemy i przeprowadzimy konkursy dla fanów. Aktywnie będziemy prowadzić komunikację z fanami Twojej Fan Page. Gwarantujemy specjalne i indywidualne podejście do fanów dla podtrzymania ich aktywności i interakcji na linii fani -marka firmy, prezentacje produktów, aktualności firmy i inne materiały. 

111social media 3 grudnia

 

Dążysz do zwiększenia popularności marki? Oferujemy usługę marketingu szeptanego w ramach, której wykonujemy kompleksowe czynności polegające na zakładaniu nowych kont, tworzenie avatarów, wypowiadania się w imieniu Twojej firmy imieniu na forach dyskusyjnych, monitorowania opinii, dodawanie komentarzy i tworzenie nowych wątków dyskusji. Odpowiednio zainteresujemy Twoimi produktami, usługami osoby przynależące do internetowych społeczności, a Twoja firma zyska ugruntowaną pozycję w branży. 

ONI NAM ZAUFALI

logo

logo

logo_optima_160x160

419210_140273482808489_1338295854_n

1005966_388050601315653_1119743192_n

logo

 

 

Nie zwlekaj- doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Z nami wyprzedzisz konkurencję, a obecność

Twojej marki zostanie szeroko dostrzeżona!